Oslava padesátých narozenin

*** stránka ve výstavbě – sledujte pro aktuální informace ***

Datum:14.10.2023
Čas:14:10:23
Místo:Hotel/restaurace Valnovka

Budu rád, když se mnou oslavíte mé narozeniny.

Na oslavu máme rezervovaný salónek, ve kterém bude připravené drobné občerstvení formou rautu, pokud s námi vydržíte déle, máme v záloze i místní guláš. Pití alko i nealko dle nabídky restaurace.

Protože se na nás v původním místě vysr*li, tak přímo součástí salónku, bohužel, není dětský koutek – ale i tak vezměte ratolesti sebou, pokud bude hezky, tak venku nebo v restauraci koutek je.

Jestli chcete přijet rovnou do restaurace nebo se potkat o něco dřív u nás, nechám na vás. Pokud přijedete, ať už k nám nebo do hospůdky, dejte, prosím, vědět. Pokud nepřijedete, bude nám to líto a bereme jen omluvenky s vážnými důvody!

Na Valnovce je i hotelová část, máme tam předrezervováno pět pokojů, pokud by někdo chtěl přespat.

P.S.: bude to i trochu oslava Martiny stejného výročí – dodatečně, když v ten správný čas nebyl ten správný čas a podmínky

P.P.S: pokud budete přemýšlet o dárku pro oslavence, prosím ne alkohol – jednak zásoby máme docela slušné (můžeme prozkoumat po společenské části v salónku), druhak ho vlastně ani nemusíme (však proto máme takové zásoby 🙂 )
Ale jestliže chcete náměty, inspirujte se u osobností jako je Božena Němcová, František Palacký, Ema Destinnová nebo Tomáš Garrigue Masaryk. Tím nám zároveň na tu oslavu přispějete. Děkujeme!

Martin (+ Martina)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *